بلاگ

هر گنی، گن بعد از جراحی نیست!!!

Aurafix

پارچه های مورد استفاده در دوخت گن های طبی یا گن های بعد از عمل، دارای خصوصیات ویژه ای هستند و این خصایص موجب تمایز آنها از گن های صرفا کشسان و الاستیک میشود. این پارچه ها که اغلب دارای تائیدیه های بهداشت جهانی مانند CE اروپا و FDA امریکا هستند، آنتی باکتریال بوده و خواص ضد حساسیت دارند. همینطور به دلیل خاصیت تنفسی پارچه ها، از گرم شدن و تعریق بدن جلوگیری میکنند.

پارچه گن های طبی یا به اصطلاح گن بعد از لیپوماتیک به جهت پیچیده بودن خصیصه های طراحی و نوع ترکیب مواد اولیه (نایلون، اسپاندکس، الاستین و لایکرا) به راحتی از دیگر گن های موجود قابل تشخیص است.

گن های بعد از جراحی بسیار انعطاف پذیر بوده و میزان فشاری که به بدن وارد میکنند (بین 22 تا 25 میلی متر جیوه) متناسب با شرایط بدنی مصرف کننده است. میزان باز شدن پارچه و قدرت حفظ نیروی کششی در گن های بعد از عمل بسیار بالا است، از این رو باعث خروج مایعات ناشی از جراحی لاغری، کاهش تورم ایجاد شده و همچنین فرم گیری هرچه بهتر بدن فرد میشود.

 

 

لطفا برای مشاهده گن های طبی و بعد از جراحی روی عکس زیر کلیک بفرمایید.

VOE-2

علاوه بر بافت و نوع پارچه، جنس نخ، نوع دوخت و کیفیت قزن های به کار رفته در تولید گن بعد از لیپولیز بسیار حائض اهمیت است. چرا که بخشی از فشاری که بدن به گن وارد میکند، شامل بخش های ذکر شده میشود.

بنابراین نخ مناسب برای گن های بعد از جراحی می بایست بسیار موغوب بوده و از خاصیت کشسانی برخوردار باشند تا در زمان فشار (خصوصا در زمان نشست و برخواست مصرف کننده که فشار بیشتری به گن وارد میشود) مقاومت خود را حفظ کند و از هم گسیخته نشوند.

همچنین قزن های استفاده شده در این نوع گن باید از جنس فلز بوده تا علاوه بر اینکه در مقابل فشار مقاوم باشند، در طول مدت استفاده تغییر شکل ندهند و از دوخت خارج نشوند.

 

Abdominal-Supporter-VOE-گن زیر سینه تا سر زانو دو لایه برند VOE3007

یکی دیگر از مشخصه هایی که گن های بعد از لیپوماتیک یا لیپوساکشن را از دیگر گن ها متمایز میکند، طراحی فاق آن هاست! در اغلب گن هایی که به عنوان گن فرم دهی میشناسیم فاق گن بسته بوده و مصرف کننده برای هربار استفاده از سرویس بهداشتی ناچار به خارج کردن گن است. اما در گن های بعد از عمل طراحی فاق گن به صورتی است که چه در گن های اسلیپ و چه در گن های پادار نیازی به درآوردن گن نیست. چرا که در دوخت گن های شورتی فاق با قزن یا هوک باز و بسته میشود و در گن های پادار قسمت فاق کاملا باز است و از این رو مصرف کننده میتواند به راحتی گن را در طول شبانه روز بر تن داشته باشد.

با توجه به توضیحاتی که ذکر شد، تشخیص و تمایز گن طبی یا گن بعد از جراحی با دیگر گن های موجود بسیار آسان است و تنها کمی نیاز به دقت دارد.

فراموش نکنید استفاده از یک گن استاندارد، برای بعد از جراحی های لاغری و تخلیه چربی، اهمیت ویژه ای دارد و در نتیجه ی عمل بسیار تاثیرگذار است.

امیدواریم این مقاله و نکاتی که درج شد برای شما مفید واقع شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *